2:4 — черкаський «ЛНЗ» зіграв із «Динамо Київ»

Суспільне Черкаси/Олексій Юрін, гра черкаського футбольного клубу «ЛНЗ» проти «Динамо Київ». 23 вересня 2023 року, Черкаси

23 вересня черкаський футбольний клуб "ЛНЗ" зіграв домашній матч у VBET лізі. Черкасці приймали вдома суперника із Києва — "Динамо".

Гра завершилася рахунком 2:4 на користь киян, повідомив з місця події кореспондент Суспільного Олексій Юрін.

Матч відбувся на стадіоні "Черкаси Арена".

Рахунок розпочали "динамівці" — Віталій Бражко забив гол на третій хвилині гри.

Кияни не зупинилися на досягнутому і продовжили атакувати, а 13-ій хвилині черкащани організували контратаку. Отримавши передачу з глибини поля, Хобленко на швидкості втік від Попова, але пробив повз дальню штангу.

На 40-ій хвилині гри небезпечно під перекладину пробивав правий інсайд "ЛНЗ" Владислав Наумець, але Бущан перевів мʼяч на кутовий. На 43 хвилині Наумець обіграв кількох захисників киян і пробив у ближній кут. Сітка була з іншого боку.

Перший тайм завершився рахунком 0:1 на користь киян.

Другий тайм розпочався з атаки "ЛНЗ". Черкащани перевірили на уважність Бущана. Кутовий.

На 61-ій хвилині гравець "ЛНЗ" Віталій Бойко зрівняв рахунок з пенальті.

На 72-ій хвилині Андрій Ярмоленко знову вивів "Динамо" вперед.

На 78-ій хвилині кияни реалізували пенальті після порушення у штрафному майданчику. 1:3.

На 90-ій хвилині матчу Максим Прядун скоротив рахунок у матчі. 2:3.

У доданий час кияни забили ще один гол. Відзначився Назарій Волошин. Рахунок 2:4. З таким рахунком команди і завершили гру.

Нападник "ЛНЗ" Максим Прядун, який забив гол, поділився враженнями від гри:

"Звичайно, було складно. Але з усіма можна грати. Коли я забив, було 3:2, ми всією командою хотіли забити третій і «Динамо» цим скористалися. Для вболівальників, мені здається, це була емоційна гра, 6 забитих голів і «Динамо» в Черкасах. Будемо працювати далі. Наступним суперником буде «Верес», будемо готуватися".

Захисник "Динамо" Денис Попов грою задоволений:

"Хороша гра. Ми перемогли і раді цьому. На стадіоні була хороша атмосфера. Я вперше грав у Черкасах, але мені все сподобалося. Головне, що ми взяли три очки у цій грі".

Тренер "Динамо" Мірча Луческу розповів, як оцінює цей матч:

"Гра була важкою. Я знав, що вона буде такою, тому що ми переглядали матчі черкаської команди. Це дуже швидка команда, яка небезпечно грає на контратаках. Я казав своїм гравцям не давати багато можливостей цій команді для того, щоб вона ці атаки реалізувала. Команда дуже мотивована, аже вона вийшла з Першої ліги України. Сама по собі команда недосвідчена, але її гравці досить досвідчені і вони мали багато мотивації, щоб достойно протистояти нам. Я казав, що потрібно з початку матчу забити негайно перший гол. Коли ми це зробили, ми мали хороші можливості, щоб подвоїти перевагу, але, на жаль, не зробили цього, через що «ЛНЗ» мав дуже хороші моменти. Ми не забили другий швидкий м'яч, тому вони почали контратакувати".

"Гра йшла на, так би мовити, зустрічних курсах, і могло пощастити і нам, і «Динамо». Пощастило «Динамо» На мій погляд, важливим був психологічний настрій і те, що ми згубили структурність гри. Також, можливо, певну роль зіграли заміни. Вони не спрацювали так, як повинні були спрацювати", — прокоментував головний тренер "ЛНЗ" Олег Дулуб.