Будівельник завдяки камбеку обіграв Політехніку-Галичину

Відмінну гру продемонстрували обидві команди

Столичний Будівельник одержав перемогу над Політехнікою-Галичиною з рахунком 92:81 в матчі Суперліги.

Господарі зробили стартовий ривок 9:2, однак перевага зберігалася недовго і кияни майже одразу наздогнали суперника – 12:10. Згодом Політехніка-Галичина зробила ще один ривок, збільшивши свою перевагу до 12 очок – 22:10 і все ж виграла чверть.

Вже в другій гра перевернулася з ніг на голову і тепер Будівельник громив Політехніку.

Після великої перерви команди заграли надійніше в захисті, тому результативність обох колективів впала та Будівельник контролював ситуацію на майданчику, тримаючи суперника на відстані 15-20 очок, і довів матч до перемоги.

Завтра, 21 жовтня, Політехніка-Галичина зіграє з Запоріжжям, а Будівельник зустрінеться з Рівним.