“Будівельник” здолав “Прикарпаття-Говерлу” та виграв Кубок Івано-Франківська

У заключному матчі Кубку Івано-Франківська Будівельник здобув перемогу над Прикарпаття-Говерлою, вигравши з рахунком 74:55.

Кияни заволоділи перевагою ще на старті матчу та контролювали гру протягом всіх чотирьох чвертей. Будівельник виконав 31 спробу з-за дуги та реалізував 9 з них, тоді як Говерла атакувала з-за периметра 18 разів і реалізувала 5 дальніх кидків.  Будівельник продемонстрував якісний захист — за перші дві чверті Говерла набрала всього 28 очок, а за другу половину 27 балів.

Найрезультативнішим став Павло Буренко, який набрав 17 очок, 4 підбирання та 4 асисти (РЕ 18). Степан Лесик відзначився в складі Говерли, набравши 10 очок, здійснивши 9 підбирань та роздавши 3 асисти (21 РЕ).

Найкращим гравцем турніру в складі киян було визнано центрового Максима Сандула, у господарів — захисника Павла Горобченка.

Будівельник посів перше місце, вигравши всі три матчі турніру. Прикарпаття Говерла посіла на домашньому турнірі друге місце з двома перемогами у трьох матчах.

Кубок Івано-Франківська-2023. Манеж КФВ

22 вересня

Прикарпаття-Говерла — Будівельник 55:74 (10:15, 18:24, 9:23, 18:12)

Прикарпаття-Говерла: Лесик 10 + 9 підбирань + 3 передачі, Старцев 10 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення – 4 втрати, М. Тимофійчук 8, Чугунов 2, Дроздов 2 — старт, Кабацюра 6 + 6 підбирань, П. Горобченко 5 + 3 передачі – 5 втрат, Жулавський 5, Музиченко 5, А. Тимофійчук 2

Будівельник: Буренко 17 + 4 підбирання + 4 передачі, Конєв 13 + 5 підбирань, Сандул 8 + 14 підбирань + 3 перехоплення, Зайцев 2, Луценко 0 — старт, Кольченко 18, Лукінський 12, Кошеватський 4 + 4 передачі, Хижняк 0, Рудий 0