Чемпіонат Іспанії. 21-й тур. Результати матчів

Відбулися матчі 21 туру чемпіонату Іспанії. Поєдинки проходили з 10 лютого по 15 лютого. Пропонуємо вашій увазі їхні результати.

— У суботу в сліпучому матчі Мадрид розгромив Ельче з рахунком 4:0, продемонструвавши блискучу гру в атаці та майстерність в обороні. Мадрид вирвався вперед завдяки голу Каріма Бензема на 12-й хвилині і більше не озирався назад.

Еден Газард подвоїв перевагу на 33-й хвилині потужним ударом з відстані понад 30 ярдів. У другому таймі Родріго додав ще один гол на 61-й хвилині, а Бензема — другий на 70-й хвилині, забезпечивши поразку господарів. Мадридська командна формація та чудовий тактичний підхід прорвали оборону «Ельче», принісши їм перемогу та п’яту перемогу поспіль у лізі.

Чемпионат Испании, 21-й тур

«Реал » — «Ельче » — 4:0 (3:0)
Голи: Асенсіо (8), К. Бензема (31 пен.), К. Бензема (45+1 пен.), Л. Модрич (80)

Матчі туру, що відбулися раніше:

«Гетафе » — «Райо Вальєкано » — 1:1 (0:1)
Голи: Енес Юнал (77) — Мауро Арамбаррі (38 автогол)

«Кадіс » — «Жирона » — 2:0 (2:0)
Голи: Г. Ескаланте (6), С. Гвардіола (34)

«Еспаньол » — «Реал Сосьєдад » — 2:3 (0:1)
Голи: Сергєй Дардер (74), Брайан Оліван (87) — Т. Кубо (23), А. Серлот (51), Леандро Кабрера (63 автогол)

«Альмерія » — «Бетіс » — 2:3 (1:2)
Голи: Луїс Хав’єр Суарес (27), Самуель Коста (62) — Родрі (6), Серхіо Каналес (42), Андрес Гуардадо (70)

«Валенсія » — «Атлетик » — 1:2 (1:1)
Голи: Саму Кастільєхо (17) — Ніко Вільямс (30), Ойхан Сансет (72)

«Сельта » — «Атлетіко » — 0:1 (0:0)
Голи: М. Депай (89)

«Вільярреал » — «Барселона » — 0:1 (0:1)
Голи: Педрі (18)

«Севілья » — «Мальорка » — 2:0 (2:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (28), Б. Гіл (40)