Постільна білизна часто наповнена потом, омертвілою шкірою і пиловими кліщами, попереджають фахівці.
45% одиноких чоловіків перуть постільну білизну лише раз на чотири місяці / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com
Підодіяльники, простирадла та наволочки слід прати раз на два тижні у тому випадку, якщо ви приймаєте душ перед сном або носите піжаму. Якщо ж ви не миєтеся перед сном або спите оголеним, постільну білизну рекомендується прати частіше, пише New York Post з посиланням на проведене дослідження.
Ковдру слід прати двічі на рік, оскільки на ній накопичуються бактерії та мертва шкіра. Фахівці радять її частіше прати, якщо ви рясно потієте, у вас є домашня тварина або ви пролили щось на ліжко. Також вони рекомендують частіше прати постільну білизну, якщо ви страждаєте на алергію.
Дослідження показало, що 45% одиноких чоловіків перуть постільну білизну лише раз на чотири місяці, одинокі жінки: кожні два тижні, а пари: приблизно раз на місяць.
Відео дня
«Вибачте, що розбиваю ілюзію, що ваше ліжко — це чудове, затишне та свіже місце, але ваша постільна білизна часто наповнена потом, мертвою шкірою та пиловими кліщами, — сказав генеральний директор Happy Beds Рекс Ісап. — У рамках дослідження у 2022 році добровольці прали простирадла раз на чотири тижні. Після цього часу було виявлено, що на наволочці міститься у 39 разів більше бактерій, ніж у мисці для домашніх тварин, а на простирадлах — у 5,4 рази більше бактерій, ніж у підставці для зубних щіток».
Читайте також:
Як швидко висушити взуття за 5 хвилин: простий спосіб
Експерт розповів, як висушити одяг за 5 хвилин без сушарки та нагрівання (відео)
Що буде якщо прати при 90 градусах: ця помилка може дорого вам обійтися
Висновки іншого дослідження показали, що наволочки містять більше бактерій, ніж сидіння унітазу.
Раніше УНІАН писав, як часто потрібно прати піжаму.