ЧС-2023. Збірна Чехії декласувала Словенію

Результати матчу чемпіонату світу

У Ризі на стадіоні "Арена-Ріга" пройшов матч чемпіонату світу (група В) між збірними Чехії та Словенії. Перемогу з рахунком 6:2 здобули чехи.

На восьмій хвилині першого періоду Міха Верліч із передач Яна Урбаса та Блажа Грегорца відкрив рахунок у матчі. На 12-й хвилині першої двадцятихвилинки Ян Урбас із передач Блажа Грегорца та Жиги Єглича подвоїв перевагу збірної Словенії.

На 19-й хвилині другого періоду Домінік Кубалік з передач Міхала Кемпни і Давида Томашека розмочив рахунок у матчі.

На четвертій хвилині третього періоду Домінік Кубалік з передач Давида Томашека та Іржі Смейкала відновив рівність у рахунку. За півтори хвилини Роман Червенка з передач Даніеля Воженілека та Яна Коштялека вивів збірну Чехії вперед.