Джессіка Пегула декласувала росіянку та виграла другий турнір категорії WTA-1000

Тенісистка просто не помітила опонентку

Третя ракетка світу, американська тенісистка Джесіка Пегула здобула другу перемогу на турнірі категорії WTA-1000.

14 серпня завершився фінальний матч турніру в Монреалі, в якому американка Пегула обіграла російську тенісистку Людмилу Самсонову

Монреаль. WTA-1000. Фінал

Джессіка Пегула – Людмила Самсонова – 6:1, 6:0

Тривалість зустрічі між Самсоновою та Пегулою склала 50 хвилин. За цей час Пегула зробила п'ять подач навиліт, дві подвійні помилки та п'ять реалізованих брейк-пойнтів із восьми.

У 2022 році спортсменка здобула трофей на змаганнях у Гвадалахарі. Зазначимо, що лише третій одиночний титул у кар'єрі Пегули.