Допомога у відновленні домогосподарств: волонтери роздали курей та зерно жителям передмістя Херсона

За інформацією: Суспільне Херсон.

Жителям селища на Херсонщині роздають курей. Суспільне Херсон

У місцевому селищі почила облаштовувати життя і родина переселенців Синебок. Їх будинок та домашнє господарство були зруйновані російськими обстрілами.

"Ми — багатодітна родина, переселенці зі Станіслава, де йдуть активні бойові дії. Тут проживаємо, винаймаємо житло. Дуже вдячні за таку допомогу! Будемо дбати і старатися. Це допомога нам, аби вижити в таких складних умовах. У нас і кури були, і гуси, качки. Тому знаємо, як доглядати і чим годувати. Будемо намагатися розмножувати їх, щоб зберегти як тільки можна довше", — сказала Олена Синебок.

Керівник проєктів БФ «BGV» Олександр Черниш. Суспільне Херсон

Волонтери благодійного Фонду "BGV" та Громадської організації "А що зробив ти?" роздають по 10 курей-несучок та місячний запас зерна для їх годування на родину. Цього разу птицю отримали жителі передмістя Херсона.

"За фінансової підтримки гуманітарного фонду України, у нас виникла можливість роздати 2300 курей та 13,8 тон зерна за програмою відновлення домогосподарств Херсонщини. Процес підготовки проєкту тривав біля двох місяців. За цей час виникало багато проблем та питань, але наш фонд, наша команда, команда "А що зробив ти?", працівники селищної ради успішно з цим справлялися", — повідомив керівник проєктів БФ "BGV" Олександр Черниш.

Волонтер ГО "А що зробив ти?" Ярослав розповів, що першочергову допомогу надають багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам.

"Хочемо допомагати саме селам, тому що під час окупації та бойових дій села зазнали дуже великих руйнувань і фермерські господарства максимально були знищені. І щоб якось підтримати населення, хочеться почати саме з худоби, або хоча б курочки", — сказав волонтер.

Місцеві жителі у черзі за допомогою. Суспільне Херсон

У перший день програми допомогу отримали 82 з 230 родин. У багатьох людей внаслідок обстрілів пошкоджені господарські споруди, загинула птиця та худоба. Тому така підтримка є досить суттєвою, вважає діловодка старостинського округу Любов Ліпська.

"Під час окупації кожен намагався вижити як міг. Багато хто вирізав свою велику рогату худобу, курей. І навіть ті люди, які планували виїжджати – вони ж все вирізали. Потім повернулися, а домогосподарство порожнє. Для відновлення — це саме потрібне", — зазначила жінка.

Новости Украины