
Наслідки обстрілів Нікопольщини, 2 червня 2026 року. Микола Лукашук/Telegram
Протягом 25 червня російські війська атакували Нікопольський, Синельниківський та Криворізький райони Дніпропетровщини. Завдали понад 40 ударів дронами й артилерією. Поранень зазнали двоє людей.
Про це у Telegram повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь та Покровська, Марганецька, Червоногригорівська, Мирівська громади. Понівечено підприємство, інфраструктуру, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Травмовано двох чоловіків 22 та 54 років, лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.
На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.
