Фернандо не шкода компліменту на адресу німецького гонщика

Пілот "Астон Мартін" Фернандо Алонсо висловився про британського гонщика "Мерседеса" Льюїса Хемілтона.
Раніше стало відомо, що Хемілтон уклав новий контракт із німецькою командою до кінця 2025 року.
"Я ніколи не бачив, ні в ралі, ні в MotoGP, ні у Формулі-1, щоб вибирали повільнішого гонщика. Якби я був керівником команди і мені довелося вибирати між Хемілтоном, наймолодшим на стартових ґратах чи перспективним пілотом Формули-2 , я б залишився з Хемілтоном, поки йому не виповниться 80 років. Нехай хтось доведе, що швидше за Хемілтона на тій же машині. Але ніхто цього не доведе", — наводить слова Алонсо AS.
