Футбольний клуб «Буковина» програв на виїзді київській «Ниві»: який рахунок

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Джерело: facebook/СФК «Буковина»

Футбольний клуб "Буковина" програв на виїзді київській "Ниві". Матч між командами закінчився з рахунком 0:1.

Про це стало відомо з трансляції Професіональної футбольної ліги України на You Tube.

На 15-тій хвилині першого тайму команда "Ниви" відкрила рахунок. Гол забив нападник Михайло Сергійчук – це колишній футболіст "Буковини", який у червні залишив клуб за згодою сторін.

Це був матч п'ятого туру групи "А" Першої ліги. За його результатами "Буковина" залишається на шостому місці з десяти у турнірній таблиці. У активі "жовто-чорних" чотири набрані бали.

Наступний матч "Буковина" зіграє вдома 2 вересня проти клубу "Металіст".

Що відомо про футбольний клуб "Буковина"

• "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні. У новому сезоні команда буде змагатися у Першій лізі.
  • У попередньому сезоні у "Буковини" змінився президент – ним став підприємець Андрій Сафроняк. Попередній очільник клубу Вадим Заєць покинув пост у грудні 2021 року. Він очолював клуб із лютого 2019 року.
  • У новому футбольному сезоні "Буковина" гратиме у Першій лізі. Зокрема, змагатимуться з командами з Тернополя, Хмельницького та Харкова.
  • За результатами першого етапу змагань стане відомо, хто змагатиметься за вихід до прем'єр-ліги, а які команди гратимуть у групі на вибування.
  • Футбольний клуб "Буковина" залишили четверо гравців та асистент головного тренера Павло Таран. У новому сезоні у команді не гратимуть Антон Задерейко, Кирило Прокопчук, нападник Михайло Сергійчук та півзахисник Ілля Скрипник.