Гошу збила машина, 3 тижні його лікувала місцева жителька: цьогоріч з десяток лелек прийняли у Менському зоопарку

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Внучка Тетяни Кирик прощається з лелекою Гошею. Суспільне Чернігів

Жінка розповідає:

"Назвали його Гошею. Ми не знаємо, чи це дівчинка, чи це хлопець. Він ручний вже у нас став".

Тетяни Кирик і Гоша. Суспільне Чернігів

За словами Тетяни Кирик, лелеки жили у них в селі з самої весни:

"І, коли вони почали літати, цей лелека летів і вдарився в антену, і, скоріше за все, пошкодив око. Він ходив по дорозі. І люди, які не люблять, мабуть, птиць, збили машиною його".

Тетяна розповідає, що через волонтерів вони зв’язалися з ветеринарною клінікою, закупили антибіотики та вітаміни й почали птаха лікувати.

" І, слава Богу, він вже стоїть на ніжці, почав їсти. Запихали одразу йому у клюв їжу, бо він сам не брав. А тепер він вже сам бере з рук".

Гошу й ще одного лелеку, який також був травмований, забирає волонтерка Олена Прокоп’єва. Вже обох птахів разом везе в Менський зоопарк.

Олена Прокоп’єва. Суспільне Чернігів

За словами Олени, працівники зоопарку приймають та доглядають за дикими птахами з власної ініціативи. Волонтерка розповідає, що цього літа вже вдруге відвозить лелек.

"В Менському зоопарку повністю достатньо умов, для того, щоб приймати у себе травмованих птахів. У них є ветеринар, який доглядає і виконує всі необхідні норми правильної перетримки таких тварин. Але, знову ж таки, додаткове фінансування завжди необхідно", — каже Олена Прокоп’єва.

За словами директорки Менського зоопарку Зінаїди Максименко, цьогоріч вони вже прийняли з десяток лелек.

Зінаїда Максименко. Суспільне Чернігів"Ми приймали і будемо їх приймати. Якщо будуть такі випадки, ми не залишимо їх, як кажуть, у біді", — говорить Зінаїда Максименко.

Читати ще

Читати ще Замість картоплі — лаванда: як жителька Чернігівщини вирощує рослини

Новости Украины