Ірпінчанин Володимир Кульківський посів 1 місце на Кубку України з гирьового спорту серед дорослих

5-8 жовтня у місті Київ на базі «Спортивного комплексу» Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.

У вправі ривок гирі 32 кг з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст 12 хв ірпінчанин Володимир Кульківський посів 1 місце з абсолютним результатом 246 разів у ваговій категорії 95 кг.

Варто зазначити, що ірпінський спортсмен візьме участь у Чемпіонаті світу з гирьового спорту,  який відбудеться 07-12 грудня 2023 року у Латвії (м. Резекне).

Нагадаємо, «Київський каштан»: Ірпінчани показали гідні результати на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА