Скандал виник на знімальному майданчику фільму «Лемик. Постріл в обороні мільйонів».
У Львові зйомки фільму зірвалися через «комуністів» / фото facebook.com/posivnych.mykola
У Львові під час зйомок фільму «Лемик. Постріл в обороні мільйонів» стався курйозний випадок: свідомі громадяни перервали процес створення кінострічки через «комуністів».
Зокрема, громадяни обурилися наявністю комуністичної символіки на знімальному майданчику: місцева мешканка викликала поліцію, помітивши вивіску з написом «Хай живе велика Батьківщина — Союз Радянських Соціалістичних Республік».
Емоцій з приводу свідомого ставлення українців до «радянщини» не стримав історик Микола Посівнич. Він опублікував низку фото зі скандальними декораціями.
Відео дня
«Під час процесу фільмування «Лемик. Постріл в обороні мільйонів» свідомі громадяни викликали поліцію за вивішування комуністичних прапорів… Дякуємо всім за уважність. Чекаємо всіх на кінопрем’єру.» – написав він у Facebook.
Відомом, що випадок стався 15 березня біля однієї з найвизначніших пам’яток архітектури міста палацу Сапіг (що на вулиці Коперника, 40-А). Там Наразі працює Українське товариство охорони пам’яток історії та культури.
У санвузлі київської багатоповерхівки знайшли змію: вона виявилася шматком картону (відео)
На відео показали, як українські прикордонники «драконять» білоруських колег
«Можна хрюкнути одразу»: Путін на авіазаводі в Улан-Уде відзначився дивною заявою (відео)
Американець вперше скуштував сало в Україні: його реакція «вбила» (відео)
Фільм «Лемик. Постріл в обороні мільйонів» — що відомо
Фільм «Лемик. Постріл в обороні мільйонів» — це історична робота про українських націоналістичний рух, який вирував у 1933 році у Львові. Ідею фільму запропонував отець Михайло Греділь. Головним героєм стрічки є 18-річний студент і боєць ОУН Микола Лемик, який, у спробі звернути уваги світу на проблему українського Голодомору, скоює замах на начальника канцелярії радянського консульства.
Наразі українська галузь кінематографа активно розвивається та робить суттєві кроки, презентуючи культуру та сучасність України у світі.
Нагадаємо, що в ніч на 13 березня в США відбулася щорічна церемонія вручення премії «Оскар». Серед фільмів-претендентів на нагороду була робота «Будинок зі скалок» від режисера Сімона Леренґа Вільмонта про дітей з притулку на Донбасі. Однак фільм не отримав відгуку серед аудиторії.