Основна функція акумулятора полягає в запуску силового агрегату авто. Він може бути дизельним чи бензиновим, деякі моделі працюють на газу. Кожен вид відрізняється за функціональністю. На сайті altstar.ua/akkumulyator представлено широкий асортимент за доступними цінами. Усі товари відрізняються високою якістю, довгим експлуатаційним терміном, надійністю та міцністю. Консультанти допоможуть підібрати найбільш відповідну модель з урахуванням озвучених побажань, відповідають на питання, до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід. Вам точно сподобається якість обслуговування та отриманий пристрій.
Як вибирати
Враховуючи, що акумулятор являється головною частиною автомобіля, до його вибору необхідно підходити дуже ретельно. Варто звертати увагу на наступні базові критерії:
- Місткість – відповідає за об’єм енергії, що накопичується під час заряджання. Чим вище даний показник, тим довше акумулятор буде тримати заряд.
- Пусковий струм – від цього показника залежить наскільки швидко прогріється двигун взимку.
- Полярність – необхідно перевірити розташування плюсових клем. Показник визначається наступним чином: акумулятор розгортається стороною, на якій знаходяться клеми, якщо «+» праворуч він відрізняється зворотною полярністю, якщо ліворуч – прямою.
- Тип – як вже говорилося вище акумуляторна батарея може бути дизельною, топливною або газовою. Кожен вид має свої переваги та недоліки.
Сам агрегат складається з шести окремих секцій, в середині розташовані негативно й позитивно заряджені пластини, для виготовлення яких використовувався високоякісний свинець. З’єднання виконано послідовно, секції закриваються загальним корпусом, виготовленим з пластику, що має стійкість до уларів та негативного впливу навколишніх факторів.
Різновиди
Існує велика кількість акумуляторів, пропонуємо приділити увагу найбільш актуальним. Наприклад, лужні види абсолютно нормально переносять розрядку без втрат технічних властивостей, працюють при мінусовій температурі, не виділяють шкідливих речовин, накопичують високий потенціал. До мінусів відноситься досить висока вартість та менша напруга, завдяки чому необхідно збільшувати параметри.
Літій-іонні батареї відрізняються незначним рівнем саморозряду, високим показником напруги окремих деталей, значною ємністю на одиницю маси. Але такий варіант погано переносить морози, має приблизно 550 циклів зарядки та розрядки, за два роки місткість падає десь на 25%, погано переносить повну розрядку.
Гібридний тип містить елементи кальцію та сурми. Відрізняється середніми технічними характеристиками через використання різноманітних матеріалів.
В кальцієвих моделях не має випаровування рідини, що вважається перевагою. Відрізняються мінімальним рівнем саморозряду та довгим експлуатаційним строком. Щоб почати процес електролізу знадобиться напруга у 16 Вт. Даний пристрій негативно реагує на розрядку.