Як вибрати засіб для миття посуду?

Миючі засоби (детергенти) — це хімічні препарати, призначені для миття та очищення посуду, побутової техніки та прибирання приміщень. На жаль, не кожен миючий засіб для посуду може називатися ефективним та безпечним. Інколи на такі товари виникає алергічна реакція. Тому до вибору побутової хімії потрібно підходити з розумом.

Критерії вибору

Вибір якісного миючого засобу повинен враховувати наступні критерії.

  1. Добре пінитись. Кількість утвореної піни впливає на економічність споживання засобу.
  2. Безпечна упаковка. Зверніть увагу на те, щоб упаковка була дитячою стійкою та захищала від випадкового відкриття або доступу дітей до засобу.
  3. Безпечність для здоров’я. Засіб не повинен викликати алергічні реакції або шкодити здоров’ю. Присутність заспокійливих і пом’якшувальних компонентів (силікон, гліцерин, алое вера) у складі може бути перевагою.

Типи засобів та їх застосування

Вирізняють 2 типи засобів відповідно до особливостей їхнього використання.

Для ручного миття

  1. Рідина/гель. Зручний у використанні, добре чистить посуд навіть при холодній воді, має приємний запах і пом’якшує руки. Використання економічне, але залишки рідини можуть висихати на посуді, залишаючи токсичні речовини.
  2. Порошок (абразив). Ефективний миючий засіб для посуду та чищення раковини. Важливо уникати контакту зі шкірою, адже порошок може бути агресивним.

Для посудомийних машин

  1. Гель. Безпечний варіант, який не пошкоджує метал, не утворює мікротріщин і має пом’якшувальний ефект. Ідеально підходить для порцелянового посуду.
  2. Порошок. Часто використовується для посудомийних машин. Але варто враховувати його розсипчастість та наявність агресивних компонентів.
  3. Таблетки. Економний і зручний варіант, але треба пам’ятати, що таблетка може не встигнути розчинитись при короткому режимі миття.

Додаткові засоби

Існує велика кількість додаткових засобів, які роблять процес миття посуду значно приємнішим, а самі речі значно чистішими.

  1. Ополіскувач — запобігає появі плям та тмяності на посуді, а також надає блиск. Його використання покращує якість миття.
  2. Пом’якшувач — запобігає утворенню накипу та солей кальцію на елементах посудомийки. Кількість визначається жорсткістю води.
  3. Освіжувач — усуває неприємні запахи та додає свіжості. Обирайте аромат, який вам до вподоби.
  4. Спеціалізовані засоби для дитячого посуду — безпечні для дитячого здоров’я, не викликають алергію, без запаху та добре змиваються в холодній та гарячій воді. Рекомендуються органічні варіанти.

Обираючи засіб для миття посуду, враховуйте його тип, властивості та специфіку використання. Пам’ятайте про безпеку, якість очищення і відповідність ваших потреб.

Купити якісні засоби для миття посуду і не тільки можна на сайті www.atbmarket.com. Це відома в Україні та світі мережа супермаркетів, що славиться відмінною якістю та найкращими в країні цінами.

Новости Украины