Коли людина хворіє на гастрит, це може супроводжуватися різними неприємними симптомами, тому лікарі радять дотримуватися певних правил харчування. Разом з прописаними ліками, це допомагає зменшити подразнення шлунку та швидше одужати. Але, відразу варто вивчити перелік продуктів, які вживати можна, а які — ні. Тим часом за необхідності гарно провести час, можна знайти бездепозитні бонуси за реєстрацію в україні з виводом без відіграшу, які також допомагають робити безкоштовні ставки у слотах.
Їжа та напої, які гарно впливають на травлення під час гастриту та продукти, що треба вилучити з раціону
Під час відповідного шлункового захворювання може виникнути один з поширених симптомів — відсутність бажання їсти. Але, голодувати у цьому разі небезпечно, тому просто варто скласти оптимальний щоденний раціон. До нього можливо включити:
- Відварену рибу, біле м’ясо та овочевий суп-пюре;
- Залежно від поточного рівня кислотності, неміцний чай, компот або сік (бажано без додавання цукру);
- Молочні продукти (нежирні) та каші, зварені на воді;
- Також, можна їсти варені овочі та фрукти;
- Окремо, дозволено варити бульйони з білого м’яса, тушкувати овочеве рагу або робити варені яйця.
Звісно, відповідні страви та напої краще заздалегідь узгоджувати із лікарем на етапі вибору оптимальної терапії. Тим часом, у будь-якому разі, слід тимчасово відмовитися від гострих та пряних продуктів, жирної та смаженої їжі, а ще, від кави, алкоголю та газованих напоїв. І насамкінець, до повного одужання, слід забути про вживання фаст-фуду, солодощів та консервованих продуктів.
Про загальні рекомендації щодо харчування
Згідно з порадами багатьох фахівців, під час гастриту потрібно їсти часто, але невеликими порціями, що зменшить навантаження на шлунок. При цьому, не варто додавати сіль та масло до води, коли вариться каша. Ці продукти можуть здійснити негативний вплив на слизову оболонку та спричинити зайві симптоми.
Харчування повинне включати всі необхідні поживні речовини, включно з білками, вуглеводами та вітамінами. Головне, не робити страви та напої надто гарячими тому, що це також подразнює шлунок. Натомість краще дочекатися поки яйця, бульйон або чай охолонуть.
Окремо, варто забути про те, щоб їсти безпосередньо перед сном. Краще, повечеряти за 4-5 години перед сном, щоб уникнути погіршення симптомів. І насамкінець, варто завжди ретельно мити посуд, овочі, м’ясо тощо, бо це допоможе позбавити себе від прийому антибіотиків у разі появи бактерії на кшталт Helicobacter pylori.
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
Матеріал пропонується з ознайомчою метою особам, які досягли 21 року і не є рекламою азартних ігор. Також підкреслюємо, що азартні ігри є розвагою і участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі.
Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.