За інформацією: Суспільне Чернігів.
Директор комунального підприємства «Горбівське» Новгород-Сіверської міськради Михайло Науменко. Суспільне Чернігів
Через тиждень після того, як зникла вода, Новгород-Сіверська міська рада організувала її підвіз у цистернах. За словами місцевого жителя Петра Ляшенка, від 20 листопада її привозили двічі.
"Раз привезли на тракторі в пластмасових каністрах – там чиста вода. А потім привезли пожежною. Пожежна — скільки вона стояла, де стояла — іржава".
Місцевий житель Петро Ляшенко. Суспільне Чернігів
Населення в селі переважно похилого віку, каже місцевий житель Михайло Тверітін.
"Зима зараз. Ноги хворі. До річки не підеш же по воду. І попрати треба, і їсти приготувати. Вода, як в пісні співалось: «Без води — і ні туди, і ні сюди»".
Місцевий житель Михайло Тверітін. Суспільне Чернігів"У нас свині, корова, кури, качки – це, не враховуючи прання, нам бідонів три-чотири треба. А якщо ще прати, то…У нас же пральна машина. Все підключене. Прали в пральній машинці. Так і миємося: гріємо воду, у ванну ставимо, обливаємося – якщо є вода. Отак і живемо", — каже місцева жителька Ганна Сальник.
Місцева жителька Ганна Сальник. Суспільне Чернігів
Перший тиждень по воду ходили до річки. Це метрів за триста від їхнього будинку, розповідає чоловік Ганни Микола.
"Їздив на річку. На санчата бідон. Тут же гірка, більше одного ж не затягну. Тай дорога така, що рів, то можна з бідоном разом у рів".
Місцевий житель Микола Сальник. Суспільне Чернігів
Чоловік несе бідон з водою. Суспільне Чернігів
За словами директора комунального підприємства, вода з'явиться найближчим часом.
"Підрядчик визнав свою провину і своїм коштом буде підіймати цей насос. Насос і кабелі ми вже підготували. Якщо вони виймають, того ж дня і поставимо насоси. І буде вода".Читати ще
Читати ще
Близько 40 дідухів зі збіжжя виробили на Чернігівщині: історія жінки, яку цьому навчив батько, а його — дідусь