Засновник цього притулку Євген Тузов втратив все у розбомбленому росіянами Маріуполі.
У таких умовах живуть переселенці в Дніпрі / скріншот
У Дніпрі переселенець зі знищеного окупантами Маріуполя дав притулок іншим біженцям. Протягом року його шелтер функціонує виключно волонтерським коштом. За цей час дах над головою тут знайшли кілька сотень людей, що тікали від російських обстрілів та окупації.
Як йдеться в сюжеті ТСН, раніше тут був єврейсько-український культурний центр. Тепер тут живуть ті, кого росіяни погнали з дому, за кімнати їм слугують актові та спортивні зали. Живуть гуртом, сплять на матрацах, але не скаржаться.
«Тут тепло, їсти дають. Тут не стріляють, що нам ще треба», — каже Меланія Борисенко, переселенка із Соледара. Вона із сином Віктором намагалася повернутися до рідного Соледара, чоловік тоді ледь не загинув.
Відео дня
Борисенків у цьому шелтері аж чотири покоління. Під наглядом прабабусі у навушниках навчається 4-класниця Вероніка, дитина вже звикла до таких умов.
Засновник цього притулку Євген Тузов втратив все у розбомбленому росіянами Маріуполі. Тоді під шаленими обстрілами він допомагав виживати тисячам людей, які ховалися у підвалі спорткомплексу. Коли усі змогли виїхати, організував для них у Дніпрі шелтер. Чоловік каже, що дах над головою — одна з головних потреб переселенців.
У таких умовах живуть переселенці в Дніпрі / скріншот
У таких умовах живуть переселенці в Дніпрі / скріншотМають лише матрац, але бояться і його втратити: як живуть люди у найбільшому шелтері Дніпра
Модульне містечко у Львові
Раніше у Львові відкрили третє модульне містечко для вимушених переселенців. Хто і як тут живе, а також як війна змусила людей шукати кращої долі далеко від дому, детально розповідав УНІАН.
Модульні будиночки у 15 кв. м безкоштовно для вимушених переселенців Львова передав польський уряд за підтримки Міністерства розвитку громад та територій. А міська рада забезпечила містечка усіма комунікаціями.