За інформацією: Суспільне Тернопіль.
Володимир. Суспільне Тернопіль
Протяжність маршруту складає 40 кілометрів. На ньому є 11 локацій. Чоловік розповідає, що вони символізують області України, які були та є під російською окупацією. Перша — озеро Несамовите, яка символізує Крим.
"По маршруту йшлося непогано, але пригоди почалися із самого початку. Коли я приїхав реєструватися до рятувальників, вони сказали, що на Чорногірському хребті штормове попередження і в гори йти не варто. На хвилинку закралися сумніви, що можливо не треба. Бо амуніція, навантаження і з такою швидкістю, але потім я зібрався і вирушив".
Володимир Драбчук. Суспільне Тернопіль
На Чорногірському хребті було вітряно.
"Прямую в сторону Говерли, погода прекрасна. Не холодно, не жарко, взагалі чудово. Трішки маршруту не видно, але нічого, по пам’яті йдемо".
Володимир Драбчук на Чорногірському хребті. Володимир Драбчук
На найвищу гору України Володимир піднявся за 6 годин.
Володимир Драбчук. Володимир Драбчук
"Не знаю, можливо вже хтось і виходив у бронежилеті, РПС і касці на Говерлу не знаю. Якщо я перший, то приємно. Себе не героїзую, герої — наші хлопці. Ми просто підтримуємо їх".
Володимир Драбчук на Говерлі. Володимир Драбчук
З Говерли ветеран вирушив на гору Петрос. З бази "Заросляк" до Петроса Володимир зайшов за 11 годин. Це понад 25 кілометрів.
"Я на Петросі. Не думав, що вийду сюди ще за дня. Все гарно, я поїв, порцію нормальну взяв, попив".
База «Заросляк». Суспільне Тернопіль
Під час походу Володимир знімає для своїх підписників відео. Ділиться враженнями, закликає підтримувати збір і показує краєвиди.
"Останні кілометри дороги йшов на одному диханні, бо дуже хотілося завершити цей маршрут, втома давалася взнаки. Найбільше постраждали п’яти, бо ще на початку маршруту, коли вийшов від озера, потрапив під дощ, намочив ноги й вони не встигли висохти, тому весь маршрут йшов з мокрими ногами. Тому до кінця походу ноги втомилися. Найважчим на маршруті було підійматися на гору Петрос".
Свій похід Володимир Драбчук завершив у селі Кваси. Там його зустріла дівчина та друзі.
Озеро Несамовите. Володимир Драбчук
За 15 годин походу Володимир зібрав понад сто тисяч гривень.
"Це дуже гарний результат, враховуючи те, що я не медійна людина. Я дуже вдячний людям, що мене так підтримали, що їм все подобалося. Але ми продовжуємо збір. Навіть, якщо не збереться 300 тисяч гривень, своїм походом я хотів показати, привернути увагу, що потрібно підтримувати, донатити і не зупинятися, тому що війна не зупиняється. Немає маленьких донатів і немає неважливих зборів".
Станом на 30 вересня на монобанці — майже 200 тисяч гривень.