«Минай» зіграв у нічию з «Дніпром-1»

"Минай" зіграв у нічию з "Дніпром-1"

Сьогодні, 13 серпня «Минай» у матчі третього туру УПЛ удома зумів відібрати очки у віцечемпіона України, «Дніпра-1» зігравши у нічию 1:1

Підопічні Олександра Кучера після болючої поразки від празької Славії мали намір відігратися на супернику по чемпіонату України, але цього не сталося.

Зустріч запам’яталася не лише кумедними помилками транслятора, який раптово у першому таймі вирішив, що жовту картку отримав не Володимир Адамюк, а гравець Агробізнесу Дворовенко. Причому помилку було виправлено не з першого разу.

На старті другого тайму Едуард Сарапій збив суперника, який обходив його. Захисник спочатку отримав жовту. Але після перегляду повтору суддя змінив своє рішення та дав гравцю пряму червону.

Швидше за все, він подумав, що це був фол останньої надії, але в парі метрів паралельно з гравцем Минаю біг гравець Дніпра-1.

На 77-й хвилині Копієвський також після перегляду повтору призначив дуже дивний пенальті у ворота господарів поля. Володимир Танчик увірвався до штрафного майданчика і віддав передачу, після чого його в підкаті підсік захисник.

Момент було заграно, але суддя призначив 11-метровий, який не реалізував Руслан Бабенко – Олександр Бандура взяв його удар.

На останніх хвилинах команда Володимира Шарана забила, здавалося, переможний гол — Єгор Твердохліб із другої спроби проштовхнув м’яч у ворота.

Проте за кілька хвилин гості отримали право на ще один пенальті (на цей раз він уже не викликав запитань). До м’яча підійшов Домінго Бланко, який не повторив «успіх» свого одноклубника.

У результаті команди розписали нічию 1:1, яка навряд чи влаштує обидва колективи.

Минай — Дніпро-1 1:1
Голи: Твердохліб, 89 — Бланко, 90+2 (пен.).

На 82-й хвилині Бабенко не реалізував пенальті (воротар).

Володіння м’ячем: 44% — 56%
Удари: 5 — 10
Удари в площину: 3 — 3
Фоли: 11 — 6
Атаки: 88 — 93

Минай: Бандура — Солдат, Чуєв, Кравчук, Петько (Булеза, 68), Немчанінов — Одарюк (Гечев, 65), Вітенчук, Панасенко (Ралюченко, 65), Рогозинський (Кораблін, 86) — Твердохліб.

Дніпро-1: Кінарейкін — Каплієнко, Адамюк, Сарапій, Кравець — Бабенко, Рубчинський (Пуріта, 87), Білл (Ківінда, 57), Піхальонок (Бланко, 57), Лєднєв (Танчик, 57) — Філіппов (Когут, 75).

Попередження: Панасенко, Петько — Адамюк, Бабенко.