На ринку нафти продовжилось падіння цін

На ринку нафти продовжилось падіння цін

Фото: Getty Images Видобуток нафти в американській Каліфорнії

«Чорне золото» дешевшає через побоювання інвесторів, що пропозиція нафти збільшиться на тлі обережних прогнозів попиту з боку ключового споживача – США.

Світові ціни на нафту продовжують знижуватись уранці у вівторок після падіння напередодні до мінімумів з початку лютого. Про це свідчать результати торгів 4 червня.

Так, станом на 10:30 за Києвом серпневі ф’ючерси на Brent на сорт нафти Brent подешевшали на лондонській біржі ICEFutures на $1,00 (1,28%), до $77,36 за барель. У понеділок вони подешевшали на $2,75 (3,4%), до $78,36 за барель.

Липневі ф’ючерси на нафту WTI впали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX ще на $1,13 (1,52%), до $73,09 за барель. Напередодні ф’ючерси подешевшали на $2,77 (3,6%), до $74,22 за барель.

Контракт на Brent завершив минулі торги на найнижчій позначці з 5 лютого поточного року, а WTI – з 7 лютого.

Як пише Reuters, ціни на нафту продовжують зниження, оскільки інвестори побоюються, що пропозиція збільшиться на тлі обережних прогнозів попиту з боку ключового споживача – США.

Країни ОПЕК+ у неділю домовилися продовжити більшість скорочень видобутку нафти до 2025 року, але залишили можливість для добровільного скорочення видобутку вісьмома членами, яке буде поступово припинятися з жовтня і далі.

«Ціни на нафту останнім часом стикаються з подвійним ударом: на пропозицію впливає рішення ОПЕК+ почати згортання деяких скорочень видобутку з жовтня 2024 року, в той час, як умови попиту не були добре підтримані слабшою, ніж очікувалося, виробничою активністю в США», – зазначив ринковий стратег IG Єп Джун Ронг в електронному листі.

У травні виробнича активність в США сповільнилася другий місяць поспіль, а витрати на будівництво несподівано впали через зниження активності в нежитловому секторі – обидва ці фактори можуть призвести до зниження попиту на нафту і пальне, зазначає агентство.

Нагадаємо, 3 червня ціни на нафту різко знизилися і досягли мінімуму за чотири місяці. На думку деяких аналітиків ринку, рішення ОПЕК+  негативне вплинуло на ціни.

Морський експорт нафти з РФ упав до мінімуму за два місяці — ЗМІ

Джерело

Новости Украины