За інформацією: Суспільне Тернопіль.
Василь Дідух, заступник голови Спілки філателістів області. Суспільне Тернопіль
"Тираж марки обмежений — 84, це власна марка. Крім цього, випустили конверт, на звороті є біографія Чарнецького. Також маємо пам’ятну картку, дизайн Наталії Басараб. Це її картина", — сказав Василь Дідух.
Автор світлини пам'ятника поруч з біографією Степана Чарнецького — Максим Огородник.
Марка, конверт, листівки та значки на честь Степана Чарнецького. Суспільне Тернопіль
У коледжі двісті студентів виконали пісню "Ой у лузі червона калина".
Тарас Крупа, випускник коледжу. Суспільне Тернопіль
"Виконували ми цю пісню вже не один десяток разів. Нам гордо і приємно доносити зміст цих слів, зміст самої мелодики, яку написав наш земляк Степан Чарнецький. Адже це наш клич, клич України, який піднімає дух. Звичайно, прийде час і ми обов’язково ту калину підіймемо", — говорить випускник коледжу Тарас Крупа.
Студенти коледжу виконують пісню «Ой у лузі червона калина». Суспільне Тернопіль
Ініціатором створення серії марок є керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Олег Сиротюк.
Олег Сиротюк, керуючий справами виконавчого апарату облради. Суспільне Тернопіль
"Це перша марка, з якої ми розпочинаємо в Тернопільській області серію "Вшанування видатних українців", які народилися на цій землі, прославили та прославляють Україну в усьому світі", — зазначив Сиротюк.
Учасники заходу. Суспільне Тернопіль
Степан Чарнецький народився в селі Шманьківці на Тернопільщині. На його честь назвали центральну вулицю села. У школі облаштували куточок, присвячений Степану Чарнецькому. Фото, які тут є, збирав учитель музики Мстислав Гуменюк.
Чоловік розповів, що у Шманьківцях відбувався перший фестиваль, названий на честь пісні "Червона калина". Його приурочили до дня народження Степана Чарнецького.