Найсмачніша яєчня: французька техніка, яка надасть ресторанного шику вашому сніданку

Є два головні правила ідеального приготування: безперервне помішування та низька температура.

Французький кухар дав пораду з приготування сніданку / фото ua.depositphotos.com

Багато людей віддають перевагу яєчні на сніданок — це швидка і легка у приготуванні їжа. Однак при неправильному приготовані яйця виділять зайву рідину та стануть гумовими.

Як пише Daily meal, існує французька техніка, яка допоможе отримати кремову та однорідну текстуру. Ключ до отримання ідеальних яєць — зменшити вогонь і дати їм трохи більше часу.

Зазначається, що повільне приготування має велике значення. Це надає більше контролю над текстурою. Ви можете навіть додати молоко, воду чи вершки, якщо дотримаєтесь головного правила.

Відео дня

За словами знаменитого французького шеф-кухаря Жака Пепена, суть цієї техніки полягає у тому, щоб запобігти переварюванню яєць. Для цього готуйте їх на середньо-слабкому вогні і безперервно помішуйте протягом усього процесу приготування. Також можна або готувати на водяній бані або періодично знімати сковорідку з вогню й не давати яйцям перегрітися. Усі три методи працюють, хоча останній буде швидший. Приготування на слабкому вогні може розтягнутися на 20 хвилин.

Коли яйця майже готові, Жак Пепін прибирає їх з вогню і додає більш холодний інгредієнт, щоб зупинити приготування. Зокрема, це може бути якийсь соус чи навіть декілька столових ложок збитих яєць.

Безперервне помішування ж потрібне для утворення дрібної, ніжної маси. Вона відрізняється від звичної, більш твердої консистенції.

Деякі можуть злякатися, чи безпечно їсти такі яйця. Для цього треба дотриматись двох правил:

  • перед приготуванням ретельно вимийте їх у мильній воді;
  • переконайтесь, що яйця на сковорідці досягнуть температури 68,3 градусів. Згідно з рекомендаціями FDA це гарантує їхню безпечність.

Подавати цю яєчню завжди краще гарячою або розігрітою за потребою. 

Приготування яєчні

Дещо раніше Джеймі Олівер розкрив найпоширеніші помилки в приготуванні омлету. Також повідомлялось, чому падає омлет.

Джерело

Новости Украины