За інформацією: Суспільне Чернівці.
Неполоковецький хлібокомбінат. privatization.gov.ua
У Чернівецькій області оголосили аукціон з приватизації Неполоковецького комбінату. Стартова вартість становить понад 217 мільйонів гривень. Водночас новий власник повинен буде сплатити понад 26 мільйонів боргу установи.
Про це йдеться на сайті Фонду держмайна.
Хлібокомбінат розташований на земельній ділянці, яка перебуває у державній власності, та має площу понад 18 гектарів. Цільове призначення ділянки – розміщення та використання основних та допоміжних будівель підприємств переробної та машинобудівної промисловості.
Основний вид діяльності – виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості.
Будівля Неполоковецького хлібокомбінату. privatization.gov.ua
На території заводу є протирадіаційне укриття площею понад 132 квадратних метрів, втім воно не підлягає приватизації. Водночас до лота з продажу входять гаражі, водонапірні вежі, залізнична колія, насосні станції, майстерні, вагове депо, будівля млина, склади, елеватор, пекарня, авторозвантажувач та адмінбудівлі.
За інформацією фонду, станом на кінець березня на підприємстві було 50 працівників. А з 2021 року підприємство реалізувало товару на 17 мільйонів гривень.
Водночас станом на 31 березня хлібокомбінат має кредиторську заборгованість на понад 26 мільйонів гривень. Цей борг має погасити новий власник впродовж шести місяців. Також за цей період він не має звільняти працівників.
Аукціон відбудеться 24 червня.
Споруди на території Неполоковецького хлібокомбінату. privatization.gov.ua
Що відомо про приватизацію хлібокомбінату
Рішення про приватизацію Неполоковецького хлібокомбінату ухвалили у липні 2021 року. Це пов'язано з тим, що підприємство збанкрутувало, мало щонайменше пів мільйона гривень боргу та фігурувало у судових провадженнях. Відтоді завод готували до аукціону та планували продати впродовж шести місяців.
Жителі громади були проти приватизації, бо переймались, що втратять роботу. Водночас менеджерка антикорупційної організації Transparency International Ukraine Христина Зелінська у коментарі Суспільного розповідала, що новий власник комбінату зможе вкладати гроші у розвиток підприємства — створювати нові робочі місця та платити в бюджет податки.
На підприємстві двічі проводили інвентаризацію, розповідала Суспільному заступниця начальника регіонального відділення фонду держмайна Ірина Комаровська.
Читати ще
Читати ще Яке майно планують продати у 2024 році в Чернівецькій області: перелік
Читати ще Чому хлібокомбінат та спиртзавод на Буковині не можуть виставити на приватизацію
Читати ще «Головний страх — втратити роботу». Що про приватизацію хлібзаводу думають у буковинській громаді
Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]