Окупант «Чмоня» знову в дії: за нього в Україні оголосили нагороду (фото)

Солдат із «ОРДЛО» Андрій Рязанцев вперше здався в полон ЗСУ 1 березня і довів, що армія РФ прийшла «голою та босою» воювати в Україну.

Окупант «Чмоня» повернувся на фронт в Україну / скріншот

Окупант Андрій Рязанцев, який уособлює «ганьбу» армії РФ на війні в Україні, знову потрапив на фронт через тиждень після обміну.

Про це стало відомо спільноті OSINT-бджоли, яка вийшла на контакт з сестрою окупанта Світланою. Йдеться про горе-солдата «Чмоню», який став на початку повномасштабного вторгнення РФ став «героєм» безлічі мемів.  

Дівчина в особистому листуванні, яке довелося вести через фейковий аккаунт, розповіла, що її брат Андрій не довго зализував рани в Росії.

Відео дня

«З’ясувалися цікаві подробиці про долю Чмоні після обміну. Як бачимо, відпочити Андрію не те щоб вдалося. Тиждень підлікували й знову в безславні ряди другої армії світу», — йдеться в повідомленні.

За її словами, після другого «відрядження» на передову, окупанту не дають відпустку додому. Він лише іноді потрапляє до тимчасово окупованого Донецька для лікування.

У зв’язку з новиною про повернення «Чмоні» спільнота оголосила за його «голову» куш — пачку російських пельменів.

В російській Пермі сталася пожежа на заводі з виробництва РСЗВ (фото, відео)

Пробили нове дно: росіяни видали кадри свого удару по Умані за обстріл Донбасу (відео)

У РФ полювання на гарматне м’ясо в онлайні стане жорсткішим: Міноборони викотило пропозиції

«Винищувати, як смердючих щурів»: Медведєв накинувся з погрозами на Польщу через школу РФ

Доля Андрія Рязанцева на передовій в Україні

Нагадаємо, що Андрій Рязанцев є уродженцем Горлівки (Донецька область). Його мобілізували на фронт воювати з Україною на початку повномасштабного вторгнення. 

1 березня Рязанцев здався в полон ЗСУ разом зі своїми 12 товаришами по службі й став «живим» доказом того, що окупанти пішли в повномасштабний наступ «голими та босими».

У полоні Рязанцев провів 4 місяці, 28 червня його повернули Росії в рамках обміну полоненими. Київ тоді повернув додому 17 українців: 16 військових і одного цивільного.

Джерело

Новости Украины