Окупанти продовжують промивати мізки українським дітям: тепер їх вчать воювати

Ці заходит спонсоруються з федерального бюджету, що вказує на цілеспрямовану програму з ініціативи Кремля, наголосили в ЦНС.

Росіяни мілітаризують українських дітей на окупованих територіях / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, Центр національного спротиву

Російські загарбники розбудовують мережу мілітаризованих клубів серед українських підлітків на тимчасово окупованих територіях. Ворог проводить підготовку дітей до служби в лавах армії РФ.

Про це повідомляє Центр національного спротиву. Зазначається, що росіяни відкрили «Центр військово-спортивної підготовки» на базі псевдоколеджу у тимчасово окупованому Луганську.

Примітно, що фінансування відкриття центру відбулося з федерального бюджету РФ, що вказує на цілеспрямовану програму з ініціативи Кремля. 

Відео дня

«Таким чином, студенти «коледжу» з 14 років будуть піддаватись промиванню мізків й проходити підготовку до військової служби в армії РФ. Це є черговим актом порушення міжнародного права окупантами, які вербують підлітків на війну проти їх історичної Батьківщини», – наголосили в ЦНС. 

Читайте також:

У Луганській області опустіло село, яке радянська влада душила голодом

Росіяни йдуть в атаки власними мінними полями, — речник Армії «Південь»

Окупанти перекидають РЕБ: партизани злили місце розташування

Що відбувається на окупованих територіях

У тимчасово окупованому Криму 5 грудня було неспокійно. Українські спецслужби провели успішні операції, внаслідок яких було, зокрема, завдано удару по нафтовому терміналу у Феодосії, де знаходиться кілька десятків резервуарів із паливом. 

Також було уражено важливі військові обʼєкти росіян на півострові. Так, дрони уразили радіолокаційну систему «Небо-М», стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 «Терек» та систему управління зенітно-ракетних підрозділів «Байкал-1М».

Раніше «бавовна» сталася в окупованому Луганську. У ЗСУ підтвердили, що завдали удару по складах, які знаходяться у межах міста.

Джерело

Новости Украины