На прикладі одного з військкомів у командуванні пояснили, який бойовий шлях проходять працівники ТЦК.
Воїн розкрив, як потрапив на службу в ТЦК / УНІАН
В Оперативному командуванні Захід розвінчали поширений міф про те, що «в ТЦК служать по знайомству, за гроші або родичі генералів».
Свою історію про службу в ТЦК розповів воїн Володимир Маліцький з Херсонської області. Після окупації дому чоловіку вдалось вибратись звідти. Він добрався до Чернівців та прийшов до ТЦК добровольцем.
Після навчального центру Володимир потрапив на службу у 14-й омбр імені князя Романа Великого. Під час виконання бойових завдань воїн отримав два поранення. Після цього його перевели на службу в Чернівецький ТЦК.
«Перше поранення було у Балаклійському районі Харківської області, друге — Бахмутський район, Берестове. Контузії, сідаліщний нерв пошкодило. На фронт добровольцем сам прийшов, точніше приїхав з окупованої території Херсона, щоб воювати», — розповів воїн.
«Більшість військовослужбовців ТЦК з бойовим досвідом та мають поранення. Історія Володимира — це не виключення, а правило. Перевіряйте інформацію. І не ведіться на ворожу пропаганду!» — закликали в ОК Захід.
Військовий про службу в ТЦКЧитайте також:
«Ми б їх роздерли»: жителі Ягідного про вирок росіянам, які створили концтабір у школі
Зарплати військових: в Раді відповіли, чи знайдуть кошти на 200 тисяч бойових
При бронюванні треба враховувати характеристики підприємства, — економіст
Зеленський прокоментував перемогу українського фільму на «Оскарі»
Здатися на милість ворога — це не про мир: українські церкви відповіли на заяву Папи Римського
Мобілізація в Україні — останні новини
Як повідомляв УНІАН, повістка – це передусім виклик в ТЦК для уточнення даних про людину, а не «дорога на нуль». Її основна мета полягає в тому, щоб люди прийшли й оновили свою особисту інформацію. Раніше в ТЦК розвінчали один з топ-міфів про мобілізацію.
Голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко розповів, що Наразі в Україні готові йти воювати близько 2,5 млн чоловіків. Зокрема, Онлайн було опитано 400 чоловіків, з них 48% сказали, що не готові йти до війська, майже 35% — навпаки, готові, а 17% респондентів важко було відповісти.
Речник Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) майор Роман Істомін пояснив, що громадянину, який не прибув за бойовою повісткою, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.