Очільнику управління міської ради загрожує до 12 років тюрми.
Зловмиснику повідомлено про підозру у привласненні та розтраті майна / колаж УНІАН, фото od.npu.gov.ua
Правоохоронці викрили співробітника мерії Одеси, який підозрюється в тому, що «заробив» понад 2 мільйона гривень на хворих COVID-19.
Як повідомляє регіональний главк Національної поліції, встановлено, що керівник одного з управлінь міськради розтратив ці кошти при закупівлі медичних генераторів кисню для потреб Одеської міської лікарні №8.
«Генератори призначалися для потреб в лікуванні COVID-19. Достеменно знаючи, що відповідно до постанови Кабміну, операції з ввезення та постачання таких медичних приладів звільняються від сплати ПДВ та ввізного мита, посадовець Одеської міської ради свідомо перерахував підряднику повну суму», — вважають у поліції.
Відео дня
Уточнюється, що цей підрядник виграв відповідний тендер з постачання та встановлення медичного генератора кисню. Йдеться про 14,1 млн гривень, зокрема — й понад 2 мільйони гривень ПДВ.
Зараз зловмиснику повідомлено про підозру у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах у складі організованої групи (ч. 5. ст. 191 Кримінального Кодексу України).
Фігуранту загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
За деякими даними, ідеться про посадовця управління капітального будівництва.
Читайте також:
У Сербії екс-генерал СБУ Наумов отримав рік ув’язнення за відмивання грошей
Овочерізки для укриттів: чиновницю столичної РДА відсторонили й відправили під арешт
Ціну завищили втричі: СБУ викрила шахрайську схему із закупки двигунів для танків (фото)
Справа аеропорту «Одеса»: серед підозрюваних екс-мер та відомі бізнесмени
Підозрюваний у корупції мер Рахова втік до Румунії, виписавши собі відрядження
Інші новини Одещини
Як повідомляв УНІАН, на Одещині викрили 32-річну жительку Роздільнянського району, яка виманювала гроші у родичів безвісти зниклих українських захисників, запевняючи, що вони живі та потребують допомоги. Шахрайка організувала збір даних у соціальних мережах щодо безвісти зниклих військовослужбовців і членів їхніх сімей та телефонувала людям за номерами телефонів, які вони залишали під дописами з закликами допомогти розшукати рідних.
Жінка представлялась волонтеркою та запевняла людей, що їхніх родичів знайшли та вони живі. Граючи на емоціях людей, зловмисниця розповідала «байки» про те, що розшукані знаходяться в госпіталі у Бахмуті та потребують грошей на лікування, харчування й транспортування у безпечне місце. Шахрайка просила скинути на її банківський рахунок кошти й нещасні люди це робили.