Прометей став чемпіоном Латвійсько-естонської баскетбольної ліги

Українська команда у фіналі впевнено здолала минулорічного переможця турніру — латвійський «ВЕФ Рига»

Сьогодні у Талліні відбувся фінал Латвійсько-естонської баскетбольної ліги, в якому "Прометей" переграв "ВЕФ Рига" з рахунком 77:62.

В першій чверті суперник змусив трохи похвилюватися українських вболівальників залишивши цю десятихвилинку за собою (20:21). Але у другій та третій чвертях наші хлопці змогли непогано відірватися. По завершенню третьої десятихвилинки на табло горіло 66:51. Останній період матчу вже не був насичений подіями, команди наче догравали. В результаті "Прометей" здобув впевнену перемогу.

Нагадаємо, що у півфіналі наша команда перемогла естонський "Тарту", який сьогодні у матчі за третє місце переграв "Калев/Крамо" з рахунком 63:60.

Турнір "Латвійсько-естонська баскетбольна ліга" проводиться вже 4-й рік поспіль спільно баскетбольними федераціями Естонії та Латвії. До сьогодні лігу вигравали "Вентспілс", "Калев/Крамо" та саме "ВЕФ Рига".