Прометей здобув чергову перемогу у Латвійсько-Естонській лізі

Український клуб не зупиняється на досягнутому

Виїзним поєдинком у рамках Латвійсько-Естонської ліги "Прометей" завершував програму офіційних матчів лютого.

17 лютого. Латвійська-Естонська баскетбольна ліга Pafbet

БК "Тарту Юлiкоол Макс енд Моорiтс" (Естонiя) — БК "Прометей" — 73:91 (18:14, 20:27, 17:27, 18:23).

"Червоно-білі" дуже непросто входили в поєдинок, перші очки набравши лише на 3-й хвилині. При цьому господарі майданчика залишили чверть за собою – 18:14.

Свою гру гості почали знаходити вже у другій чверті. Їм почали вдаватися швидкі відриви, а на 13-й хвилині після триочкового кидка "Прометей" повернув собі лідерство після тривалої перерви (24:22).

Напружена боротьба на майданчику точилася і на початку третьої чверті. На останню перерву суперники пішли за "+13" на користь "Прометея".

В останній десятихвилинці український клуб довів матч до переможного завершення, святкувавши 25-й успiх в лізі. У відмінному настрої "Прометей" пішов на майже двотижневу перерву, пов'язану з офіційними матчами національних збірних.