Разом служили й загинули в один день: у Чернівцях попрощалися з трьома військовими

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Портрет загиблого військового Дмитра Пую у батьківському домі. Суспільне Чернівці

Брат військового Максим розповідає, під час останнього спілкування Дмитро надіслав їхнє спільне фото, але на повідомлення вже не відповідав. Про загибель бійця родина дізналася із соцмереж.

"Ми побачили фотографію брата. Зателефонував тато й казав, що нічого не розуміє. Я був на роботі й теж нічого не розумів. Ми думали, що це випадковість. Потім нам вже підтвердили інформацію", – розповідає брат загиблого Максим.

Олег Звенигородський

До повномасштабного вторгнення Олег Звенигородський був підприємцем: торгував на ринку автозапчастинами. До війська долучився за контрактом, а останні три місяці перебував на Сумщині.

"Він пішов оновлювати документи, прийшов і сказав, що уклав контракт. Я була шокована, а він сказав, що мусить хтось іти. Я просила: "Синочку, щодня мені телефонуй, щоб я тебе щодня чула". Ніколи мені не жалівся: "Годують добре, одягнені добре. Не мерзнемо", – розповідає мати бійця Тетяна Звенигородська.

Тетяна Звенигородська — мати загиблого бійця 107 бригади тероборони Олега Звенигородського. Суспільне Чернівці

За словами матері, Олег допомагав родині й надсилав гроші на її лікування. 30 квітня вітав сестру з днем народження – це був його останній дзвінок.

"Це була світла й добра дитина. Дуже допомагав мені. Казав не хвилюватися після інсульту. Як я це маю пережити? Хай би ця Росія перевернулася, згоріла", – каже Тетяна.

Олег Звенигородський загинув у 47-річному віці.

Портрет загиблого військового з тероборони Олега Звенигородського. Суспільне Чернівці

Костянтин Ковбаснюк

Військовий Олесь Рідуш із загиблим Костянтином Ковбаснюком знайомий з дитинства – їх об’єднала любов до гір та печер. Каже, ще до початку повномасштабного вторгнення вони знали, що в області формують батальйон, тому 24 лютого 2022 року вже були у війську.

"Я прийшов у батальйон, а за кілька годин і Костя. До того він стояв під військкоматом. Тобто до обіду першого дня ми вже були у строю. Йому довіряли, він був дуже відповідальним. У місті його знали багато людей. До нього завжди можна було звернутися за порадою", – каже Олесь.

Портрет загиблого військового Костянтина Ковбаснюка. Суспільне Чернівці

Військовий на псевдо Борода долучився до війська разом з Костянтином та Олесем. Щоб попрощатися з побратимом, він приїхав у Чернівці.

"У взводі ми жили в одній кімнаті. Я пішов далі, а він залишився у батальйоні. Хлопці кажуть, він там був стрижнем взводу та роти. Неймовірною людиною", – розповідає побратим.

Прощання із загиблими бійцями 107 бригади тероборони: Олегом Звенигородським, Дмитро Пую та Костянтином Ковбаснюком. Суспільне Чернівці

Супровід трьох траурних кортежів Чернівцями організували координатори місії "На щиті". До нього долучилися волонтери, військові, ветерани, приватні підприємці приблизно на ста автівках.

У загиблого Олега залишились батьки, сестра та 15-річний син, у Костянтина – батьки, дружина та п’ятирічна донька, до якої він планував невдовзі приїхати у відпуску. У Дмитра — батьки та брат.

Бійців похоронили на Алеї слави Центрального кладовища поруч один з одним.

Кортеж загиблих військових. Суспільне Чернівці

Читати ще

Читати ще

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Читати ще

«Гідно та з шаною проводжаємо героїв»: як у Чернівцях супроводжують полеглих бійців

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новости Украины