Виводячи в море великі десантні кораблі, росіяни, серед іншого, намагаються грати м’язами.
В ОК «Південь» пояснили, навіщо Росія виводить кораблі в Чорне море / фото УНІАН, Олексій Сувіров
Керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заявила, що збільшення кількості ворожих кораблів у Чорному морі свідчить про те, що Росія намагається відшукати нову тактику для більш результативних атак по Україні.
Як зазначила Гуменюк в ефірі телемарафону, це також пов’язано з тим, що противнику не завжди спокійно в бухтах, які російські окупанти вважають своїми пунктами базування. Крім того, виводячи в море великі десантні кораблі, росіяни намагаються грати м’язами.
«Але те, що збільшилася кількість ракетоносіїв, і те, що це підводні ракетоносії, пуск з яких для виявлення протиповітряної оборони ускладнений, може говорити про ту саму нову тактику, яку вони вишукують, щоб ракетні удари були більш результативними», – наголосила Гуменюк.
Відео дня
У небі на Дніпропетровщиною збили безпілотники
Підрив літака А-50У на аеродромі «Мачулищі»: Жданов назвав несподівану версію
Нічна атака БПЛА: Зеленський розповів, коли Україна зможе повністю захистити небо
Далекобійні ракети ATACMS: боєць ЗСУ назвав головну мету
Ркетні удари РФ по Україні
З початку російського вторгнення в Україну ворог завдає ударів по території нашої країни як із землі, так і з повітря, і з моря. Під час масованих компонентів авіаційні удари часто супроводжуються пусками з військових кораблів.
Раніше ворог здійснював масштабні удари по Україні з періодичністю приблизно в 2-3 тижні. Однак поки що спостерігається якесь затишшя. Не було і обстрілу, який чекали 24 лютого, в річницю вторгнення.
Військовий експерт Олег Жданов вважає, що причиною такої паузи є банальна відсутність ракет у ворога. А пускові установки противника на тих же кораблях в Чорному морі «здохли» і вимагають ремонту.
Зміну тактики російських обстрілів помітили і в Головному управлінні розвідки Міноборони України. Представник ГУР Андрій Черняк зазначив, що ворог вчиться на своїх помилках. Крім того, у Росії закінчується не тільки високоточне озброєння, але і ракети загалом.