За інформацією: Суспільне Чернігів.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Лінник. Суспільне Чернігів
За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА, медико-експертні справи пацієнтів, що були призначені до розгляду у січні, лютому та березні 2025 року, передали до медзакладів відповідно до їхнього профілю, а також місця проживання пацієнта.
Йдеться про наступні заклади охорони здоров'я Чернігівської області:
- обласна лікарня;
- Чернігівський медичний центр сучасної онкології;
- обласна психоневрологічна лікарня;
- Чернігівські міські лікарні №2, 3, 4;
- Чернігівська центральна районна лікарня;
- Прилуцька центральна міська лікарня;
- Ніжинська центральна міська лікарня;
- Корюківська центральна районна лікарня;
- Бахмацька міська лікарня.
Також, за словами Андрія Лінника, процес передачі архівних справ із МСЕК до новостворених комісій ще триває.
"Більша частина справ станом на сьогодні вже розподілена закладами охорони здоров'я. Це 43 тисячі. І приблизно стільки ще залишилося передати".
Нагадаємо, що 31 грудня 2024 року був останній день роботи медико-соціальних експертних комісій. 30 грудня президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт, який передбачав ліквідацію МСЕК.
На початку жовтня 2024-го стало відомо про затримання очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи, в якої під час обшуків знайшли шість мільйонів доларів. Згодом журналіст Юрій Бутусов повідомив, що у Хмельницькому пів сотні прокурорів оформили собі інвалідність.
У жовтні Суспільне писало про те, що на Чернігівщині із 207 фактично працюючих прокурорів дев’ять мають статус особи з інвалідністю, це 4,3% від загальної кількості. Прокурорів чоловіків з таким статусом — сім, жінок – дві.
***
Допоможіть нам стати кращими, розповівши про свій досвід користування сайтом Суспільного. Пройдіть це коротке опитування, воно займе до п'яти хвилин вашого часу. Дякуємо!
Читати ще
Читати ще
У Чернігівській ОВА створили нове управління, керівником якого призначили Олександра Нацика: що відомо