За інформацією: Суспільне Чернігів.
Олена Плаксіна зі своїм сином. Суспільне Чернігів"У нього друга група психічного захворювання. Раніше він дуже часто лежав у лікарні, зараз трохи підлікували. Побачили покращення, бо він же так вдома сидить, а так він вже от середа, чекає середи. Такий вже активний стає: «Мам, ми підемо? Мам, ми йдемо?» Я кажу: «Звісно, йдемо, а як же»".
Анна Чуйченко каже: два роки займалась скандинавською ходьбою сама, а коли дізналася, що буде формуватися група, – вирішила долучитись.
Анна Чуйченко. Суспільне Чернігів"Я старалася схуднути, тому знайшла собі активність. Легкий ендорфін, почуття щастя, бажання далі займатися. Подобається все".
Тренування зі скандинавської ходьби переважно триває годину, каже Любов Купа. За її словами, для людей з інвалідністю вона робить інше навантаження.
Любов Купа. Суспільне Чернігів"Дуже виважені навантаження. Під час тренування ми з учасниками робимо паузи на милування природою, на відпочинок, на спілкування. У мене є аптечка першої допомоги, тонометр, пульсометр, водичка, одноразові стаканчики".
Любов Купа розповідає, чим корисна скандинавська ходьба для організму людини.
"Покращується робота рухового апарату, серцево-судинна система, і дуже корисно для нервової системи".
Читати ще
Читати ще
Олена Костевич та Галина Авраменко з Чернігівщини вибороли золоті медалі на міжнародних змаганнях у Чехії