Стало відомо, хто став радником міського голови Львова з питань ветеранів та людей з інвалідністю

Дмитро Міхалець став радником міського голови Львова з питань ветеранів та людей з інвалідністю. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

33-річний Дмитро Міхалець родом із Хмельницького. Був активним учасником Євромайдану, добровольцем захищав Україну у зоні проведення АТО. Упродовж 2015 – 2023 років служив у патрульній поліції України в різних містах та на різних посадах, був заступником начальника Головного управління поліції Львівської області.

Початок війни зустрів на Львівщині, займаючись охороною громадського порядку, коли через Львів пройшло понад 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб. Наприкінці 2022 року поїхав захищати Україну на передову. Тоді командував батальйоном «Захід», який брав участь в операції зі звільнення Харківщини, у бойових діях на Бахмутському напрямку, в обороні Донецької та Луганської областей.

У 2023 році перейшов в окрему штурмову бригаду Національної поліції «Лють», боронив країну на Донецькому та Луганському напрямках. Отримавши поранення, у січні 2024 року був звільнений зі служби.

Із 26 січня 2024 року Дмитра Міхальця призначено радником  міського голови апарату виконавчого комітету Львівської міської ради з питань ветеранів та людей з інвалідністю у Львові. На новій посаді він планує працювати у першу чергу над збільшенням можливостей для соціалізації ветеранів у мирному житті, створення якісного ветеранського простору.  

«Багато вже зроблено, але й чимало потрібно зробити. Є центр надання послуг учасникам бойових дій, простір ветерана, але це все треба розвинути ще більше. Бо якщо учасників АТО в нас у Львові було близько 7 тисяч, то учасників війни з росією вже буде більше 35 тисяч. Це велика кількість людей, яким буде потрібна різна допомога у вирішенні питань, і треба мати всі можливості, аби максимально допомогти їм у цьому.

Має бути окремий підхід до кожного бійця, який повернувся з війни. Це своєрідне менторство над кожним бійцем, який отримає кваліфіковану допомогу від соціальних працівників щодо збору певних документів: якщо отримав поранення, то допомогу при пораненні тощо. Окремо з командою будемо працювати над комплексною допомогою людям з інвалідністю, яку отримали не через війну», — сказав Дмитро Міхалець.

Серед найважливішого у планах – створення ветеранського простору, де кожен ветеран зможе знайти себе і соціалізуватися в суспільстві поза війною. Також це допомога бійцям, які отримали поранення і потребують реабілітації та відновлення. Також це максимальне залучення бізнесу, який прийматиме ветеранів на роботу, і, звісно, залучення ветеранів до органів місцевого самоврядування.

Джерело

Новости Украины