Вінницька «Нива» перемогла одеську «Реал Фарму» в футбольному матчі чемпіонату України

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Скріншот з трансляції

Вінницька "Нива" перемогла футбольний клуб "Реал Фарма" з Одеси, у матчі чотирнадцятого туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Команди зустрілися 21 жовтня на Центральному міському стадіоні у Вінниці. Гра завершилася з рахунком 2:0, повідомляють на сторінці футбольного клубу у Facebook.

Стартовий склад "Ниви" був таким: 71. Вічний (в) 3. Лотоцький 23. Борячук 33. Ничипоренко 17. Рогульський 63. Власенко 6. Меженський 13. Євтіхов 29. Петленко 70. Швець 10. Загорулько.

На лаві запасних були: 35. Шухман (в) 20. Мельник 8. Рябий 9. Кобцов 11. Страшкевич 26. Никитюк 77. Грачов 7. Астафьєв.

В історії двох команд це був 4 спільний матч: по одній перемозі, дві нічиї, різниця м’ячів 5:5.

Скріншот з відеотрансляції

На 30-й хвилині гри рахунок матчу відкрила "Нива": м'яч у ворота суперника забив Антон Власенко після вдалого навісу від Олександра Борячука. Із рахунком 0:1 на користь вінничан і завершився перший тайм.

На 56-й хвилині матчу перевагу в матчі подвоїв граючий президент "Ниви" Артур Загорулько. Після передачі Олександра Борячука він вдало перекинув м'яч через воротаря.

Арбітр додав три хвилини у другому таймі. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь вінничан.