Влітку в 10 школах Чернігівщини учні початкових класів наздоганяють втрачені знання: як займаються у Редьківському ліцеї

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Марія Заводенко. Суспільне Чернігів

Загалом заняття тривають два тижні, по три години на день і є безплатними.

За словами виконувачки обов'язків директора Редьківського ліцею Алли Лозової, минулий навчальний рік заклад працював у змішаному форматі. На це впливали затяжні повітряні тривоги та реконструкції в закладі. Нині в ліцеї 67 учнів початкової ланки, з них 24 — беруть участь у програмі.

"Маленьким дітям на дистанційному навчанні дуже важко, якщо поруч немає батьків. Тому спостерігається певна незосередженість. Дома вони пропустили, тут їм треба все наздогнати. Наздогнати важко, плюс ще багато повітряних тривог", — каже Алла Лозова.

Алла Лозова. Суспільне Чернігів

Катерина Панченко — асистент вчителя. Сьогодні вона працювала з групою другого класу. За її словами, такі заняття також допомагають підготувати дитину до нового навчального року.

"Навіть починаючи з елементарного — згадати абетку, приголосні та голосні звуки, правила переносу слів, наголоси. У нас дві групи — другий клас, і група — третій-четвертий клас", — говорить Катерина Панченко.

Катерина Панченко. Суспільне Чернігів

Учні про дистанційне навчання кажуть так:

"З однокласниками краще", — зізнається учень 3 класу Назар Ведмідь.

Назар Ведмідь. Суспільне Чернігів

Четвертокласник Гліб Свиридовський каже:

"Не подобається за комп’ютером сидіти, бо довго. Математика подобається і з друзями гуляти".

Гліб Свиридовський. Суспільне Чернігів

Його однокласниця Катерина Лунь додає:

"Від комп'ютера очі втомлюються".

Катерина Лунь. Суспільне Чернігів

Батьки учнів розповідають: організувати навчання дитини вдома важко.

"Моєму сину, наприклад, дуже важко дається в тому плані, що у нього дуже погіршився зір на фоні бойових дій. Тому йому важко і здебільшого потрібно ще самим додатково пропрацьовувати", — говорить мама третьокласника Марія Ведмідь.

Марія Ведмідь. Суспільне Чернігів

Ще одна мама Тетяна Холодкова розповідає:

"Я на роботі, чоловік теж, а самим їм важко. А в школі вчителі їм допомагають, розповідають. Мені здається, набагато краще, коли вони в школі перебувають".

Тетяна Холодкова. Суспільне Чернігів

Директорка освітніх програм GoGlobal Любов Залюбовська зазначає, такі заняття допомагають дітям початкових класів не лише краще засвоїти програму, а й набути навичок спілкування у колективі.

Любов Залюбовська. Суспільне Чернігів"Тому що вони кінестетикиКінестетик — той, хто сприймає інформацію через інші відчуття, окрім зору і слуху (це нюх, дотик тощо), і за допомогою рухів. і візуалиВізуал — людина, що сприймає більшу частину інформації з допомогою зору.. Їм треба спілкуватися один з одним, доторкатись предметів, візуально сприймати інформацію. Є певні особливості фізіологічні", — пояснює Любов Залюбовська.

За її словами, така пілотна програма для початкової школи діє також у Київській та Житомирській областях.

Читати ще

Читати ще Відкрила літній табір на шість змін: прилучанка за державний грант розширила освітній простір центру розвитку дитини

Новости Украины