Внаслідок обстрілу автомобіль загорівся.
Поліцейські встановили прикмети нападника та розшукують його / фото Нацполіції
У місті Нікополь Дніпропетровської області невідомі сьогодні розстріляли автомобіль заступника міського голови. Про це інформує Офіс генерального прокурора.
«8 лютого на одній із вулиць Нікополя невідомі особи із невстановленої вогнепальної зброї розстріляли автомобіль. В ньому перебував заступник міського голови. Внаслідок обстрілу чоловік загинув на місці», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що наразі тривають невідкладні слідчі дії з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину. Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
Відео дняЧитайте також:
Ракетний удар по Україні: РФ майже в «нуль» знищила всю комунальну техніку одного з міст
ЗСУ підняли український прапор у Кринках (відео)
У Кривий Ріг вертається світло: енергетика оговталася від атаки РФ
Нацполіція своєю чергу повідомляє, що нападник застосував невстановлену зброю, внаслідок чого автомобіль загорівся. Після гасіння пожежі в салоні було виявлено тіло 59-річного чоловіка.
Поліцейські встановили прикмети нападника. Наразі триває збір та аналіз речових доказів, проводяться заходи для затримання підозрюваного.
Місцеве видання «Прихист» інформує, що 8 лютого близько 08:30 у Нікополі невідомі розстріляли автомобіль заступника міського голови Віталія Журавльова.
Які українські міста очолили кримінальний ТОП Східної Європи
За версією сербської онлайн-бази даних про споживчі ціни, ціни на нерухомість і показники якості життя Numbeo, два українські міста очолили кримінальний ТОП Східної Європи. Так, Дніпро стало найкримінальнішим містом Східної Європи, на другому місці опинилася Одеса, за нею йдуть Мінськ (Білорусь), Константа (Румунія), Харків, Крайова (Румунія), Новосибірськ (РФ), Київ, Кишинів (Молдова) та Софія (Болгарія). Останнім у списку опинилося місто Клуж-Напока у Румунії.
Індекс злочинності — це оцінка загального рівня злочинності в певному місті. Він ґрунтується на даних і думках користувачів мережі. Вони оцінюють відчуття безпеки у містах, а також рівень власного занепокоєння щодо пограбувань, викрадення автомобілів, фізичних нападів, переслідувань у громадських місцях та дискримінації.