За інформацією: Суспільне Тернопіль.
Гаївки. Суспільне Тернопіль
Разом з друзями на гаївки прийшов тернополянин Олексій Вуїк.
"Розумію, що війна, але наша культура завжди має бути на часі. Це наше минуле і наше майбутнє. Ми маємо про нього пам’ятати, маємо дивитись вперед, щоб була швидша наша перемога".
Олексій Вуїк. Суспільне Тернопіль
Молодь також грала в ігри.
"Коли ти на гаївках, то занурюєшся в українську культуру. Щоб більше українізувалась, заглиблювались у традиції і знали історію", — каже тернополянка Надія Янішевська.
Надія Янішевська. Суспільне Тернопіль
"Я декілька років сюди приходжу, вже другий рік, для мене це українська традиція, яка іде з Великодня", — говорить тернополянка Софія Янішевська.
Софія Янішевська. Суспільне Тернопіль
Начальниця управління молодіжної політики Тернопільської міськради Христина Білінська розповіла, що долучалися до співів та танців тернополяни та гості міста. Організували гаївки аби популяризувати великодні традиції. Гроші виділили з бюджету громади.
У парку «Сопільче» водили гаївки. Суспільне Тернопіль
"Понад 10 тисяч гривень витратили для того, щоб організувати звук, щоб усім було комфортно і чутно, бо розуміли, що багато людей буде".
Христина Білінська. Суспільне Тернопіль
Співорганізатор заходу Віктор Драгущак говорить, гаївки проводять, аби молодь мала можливість знайомитися та спілкуватися.
"Для молоді — це можливість познайомитись та гарно провести час, поспівати, потанцювати. Дізнатись, як це робили старші покоління. Це певна хронологія, яку потрібно цінувати та дбати про неї, щоб ми про неї не забували, бо це дуже важливо".
Віктор Драгущак. Суспільне Тернопіль
Парк «Сопільче». Суспільне Тернопіль