За інформацією: Суспільне Тернопіль.
Турнір з петанку. Суспільне Тернопіль
У Тернополі відбувся турнір з петанку для усіх охочих. Спортивне дійство провели на острівку "Чайка". Змагалися три команди по три людини у кожній.
Про це Суспільному розповіла організаторка турніру Вікторія Безгубенко-Гнатишин.
"Правила гри прості. Є невеличкий м’ячик, його кидають. Всі решта — великі кулі. Їхня мета є підбити кулі, або підбити кошонет, чи найближче впасти біля кошонета. Виграє та команда, яка підбила, або найближче дотягнулась до кошонета", — говорить організаторка турніру Вікторія Безгубенко-Гнатишин.
Гра в петанк. Суспільне Тернопіль
Один із тих хто долучився до гри ветеран російсько-української війни Сергій Лучкін. Чоловік отримав поранення у 2015 році в Дебальцево.
Сергій Лучкін грає в петанк. Суспільне Тернопіль
"Це дуже круто. Така проста гра, але азарт надзвичайний. Ти хочеш, щоб цей шар найближче підкотився до цього основного".
Сергій Лучкін. Суспільне Тернопіль
Переселенка з Донецька, яка долучилася до турніру Анна Мрічка розповіла про стратегію на гру.
"Я зрозуміла, що кульку треба кидати до цілі, а другим намагатися збити кульку суперника. Я тільки це дізналась, думаю, що результати будуть кращі".
Анна Мрічка. Суспільне Тернопіль
В іншій команді намагається влучити в кошонет Євген Трофім’як.
"Був під Бахмутом, пройшов Лиманський напрямок, Харків. Граємо, відриваємося від буденних справ, від війни. Цікава гра. Її ніколи не грав. Є можливість із колегами приємно провести час, поспілкуватися, відпочити".
Євген Трофім’як. Суспільне Тернопіль
Організаторка турніру Вікторія Безгубенко-Гнатишин повідомила для чого проводять цей турнір.
"Це один з напрямів нашої діяльності. Ми агітуємо, мотивуємо, інформуємо про фізичну активність. А даний вид заходів спрямований для ветеранів, серед ветеранів та людей з інвалідністю внаслідок війни. Наша мета — створювати спортивне ком’юніті. Це спортивна спільнота серед ветеранів та людей з інвалідністю, щоб підіймати їхній дух, мотивувати до фізичної активності і дарувати позитивні емоції".
Вікторія Безгубенко-Гнатишин. Суспільне Тернопіль