Український гонщик Бондарев, якого підтримує Favbet Foundation, здобув Кубок Чемпіонів WSK

Минулого тижня італійський трек South Garda Karting зібрав понад 280 учасників із понад 50 країн світу в різних категоріях на гонці Кубка Чемпіонів WSK, що проходить в один етап. З них 41 картингіст – у категорії OK, де змагається українець Бондарев.

У п’ятницю пройшла кваліфікація, де Олександр посів третю позицію у загальному результаті. Після трьох суботніх відбіркових хітів він виявився четвертим. У неділю українець здобув перемогу у префіналі, стартувавши з другої позиції.

У фіналі Бондарєв також стартував другим, позиції на першому колі постійно змінювалися, йшла боротьба за лідерство між Олександром та бельгійцем Ейкмансом. На четвертому колі Ейкманс обігнав лідера та українця, піднявшись із третього місця а перше. Олександр – вийшов на друге.

На 8-му колі Бондарев починає атакувати суперника і робить це успішно. Олександр закріплюється на першій позиції, яку зберігає до фінішу, завершуючи перемогу і виграючи Кубок Чемпіонів WSK 2024.

У 2015-2016 роках цей кубок здобув чинний пілот Formula-1 команди Williams — Логан Сарджент. Нагадуємо, що  Бондарев є учасником гоночної академії Williams і першим українцем якого підписала формульна команда.

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, що займається становленням молодого покоління, підтримуючи ініціативи в сфері освіти, здоров’я і спортивного розвитку.