З Р14 до Р2 — Олександр Бондарев здобув подіум на першому етапі Champions of the Future

В Іспанії минулого тижня розпочалися перегони Champions of the future. Перший етап проходив на найбільшому треці Валенсії – International Kartodromo Lucas Guerrero, а в категорії OK, де виступає український картингіст Олександр Бондарев, змагався 81 картингіст із різних країн світу. Підтримує Олександра благодійний фонд Favbet Foundation.

Кваліфікацію, що пройшла у четвер, український гонщик завершив 21-м. Такий результат дав Бондареву стартові сьому та восьму позиції для п’яти відбіркових хітів у п’ятницю. Загальний результат після заїздів  – 19-та позиція.

У суботу в Супер Хіті А український пілот стартував з 10-ї позиції, а фінішував – четвертим. У фіналі Бондарєв стартував з 14-ї позиції, а починаючи з восьмого кола – вів боротьбу за місце у трійці, проте надалі виявився п’ятим. На останньому колі перед фінішем українець обігнав одразу двох конкурентів і перетнув лінію третім. Але пілот, який фінішував другим, отримав штраф за порушення правил проти Олександра, тому у підсумковому протоколі українець виявився другим.

Змагання у серії перегонів Champions of the future для Олександра є важливою підготовкою до Чемпіонату Європи, адже саме на треках цих гонок та на новій гумі буде відбуватися найважливіший заїзд сезону. Перший етап FIA Karting European Championship відбудеться вже наприкінці цього місяця з 21 по 24 березня.

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, що займається становленням молодого покоління, підтримуючи ініціативи в сфері освіти, здоров’я і спортивного розвитку.