Запоріжжя декласувало Прикарпаття-Говерлу

Матч пройшов «в один кошик»

20 жовтня відбувся поєдинок, в якому Прикарпаття-Говерла грало з Запоріжжям. Номінальні гості сьогоднішнього поєдинку зуміли здобути впевнену перемогу з рахунком 59:76.

Дебют поєдинку пройшов під диктування своїх умов Запоріжжям. Маючи явну перевагу гості протягом десятихвилинки вели з різницею 10 очок і забрали її — 24:17.

У другій чверті Прикарпаття-Говерла перевершила суперника та наблизилася до опонента на дистанцію чотирьох пунктів. Та все ж суперник не збирався так просто здаватися і повернув перевагу на позначку "10".

У другій половині гри Запоріжжя впевнено тримало суперника на дистанції та зуміло довести матч до перемоги. У підсумку запорожці не дозволили супернику виграти хоча б одну чверть.