Збірна Канади вирвала перемогу у Чехії та вийшла у плей-оф чемпіонату світу з хокею

Все вирішилося наприкінці матчу

У Ризі пройшов матч чемпіонату світу (група В) між збірними Канади та Чехії. Перемогу з рахунком 3:1 здобули канадці.

Рахунок було відкрито на останній хвилині першого періоду Пейтон Кребс. На третій хвилині другого періоду Мартін Каут відновив рівність на табло.

На п'ятій хвилині третього періоду Тайлер Майєрс знову вивів збірну Канади вперед, а в кінці матчу Лоусон Круз встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином, збірна Канади посіла друге місце у турнірній таблиці групи В, набравши 15 очок після семи матчів. Збірна Чехії розташувалася на третьому рядку, маючи в активі 13 очок.