Збірна Німеччини розгромила Францію і вийшла у плей-офф чемпіонату світу з хокею

Гості виявилися безсилими

23 травня збірна Німеччини зустрічалася зі своїми суперниками по групі А — Францією. Перемогу у цій зустрічі здобули господарі з розгромним рахунком 5:0. Таким чином вони забезпечили собі вихід у плей-офф ЧС-2023.

Рахунок у матчі було відкрито на перших хвилинах, далі Фредерік Тіффельс подвоїв перевагу збірної Німеччини. На початку другого періоду сам Петерко закинув третю шайбу своєї команди. Далі різниця в рахунку лише збільшувалася і гості не змогли вже нічого запропонувати супернику.

Збірна Німеччини набрала 12 очок та посіла у своїй групі четверте місце, що дозволяє зіграти у плей-офф.