Збірна України з баскетболу на останніх секундах вирвала перемогу у Швеції

У контрольному матчі українці показали характер

Сьогодні, 31 липня, чоловіча збірна України зіграла свій другий контрольний матч у рамках підготовки до прекваліфікації Олімпійських ігор. У Ризі на майданчику Олімпійського центру національна команда протистояла збірній Швеції.

З перших хвилин на майданчику точилася запекла боротьба, жодна з команд не хотіла віддавати перевагу. Після чисельних атак шведи все ж таки змогли заволодіти 8-очковою перевагою. У другій чверті ситуація трохи змінилася і збірна України все ж таки зуміла утримати рахунок.

Після великої перерви підопічні Віталія Степановського наче вдихнула ковток свіжого повітря та почали скорочувати відставання від суперника. У четвертій чверті за кілька секунд до фінальної сирени рахунок у матчі був рівним 72:72 і м'яч з ауту вводив Павло Крутоус. Після передачі на Ковляра той пішов в атаку та скинув м'яч на Войналовича, який і реалізував вирішальні два очки. За 1.8 секунди шведи не змогли закинути і зрештою поступилися.

Таким чином, ця перемога стала першою для збірної України під керівництвом Віталія Степановського.