Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ

Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ

Фото: Юлія Свириденко/Telegram Прем’єр-міністр Юлія Свириденко

Кабмін перерозподілив додатково 220 млн гривень спеціального фонду державного бюджету, спрямувавши їх на потреби сектору безпеки і оборони.

Кабінет міністрів перерозподілив зекономлені за іншими бюджетними програмами 220 млн гривень на потреби армії. Про це повідомила глава уряду Юлія Свириденко у вівторок, 23 червня.   «Уряд додатково спрямував 220 млн гривень на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП», — написала вона.   За інформацією прем’єр-міністра, кошти розподілені наступним чином:  

  • 100 млн гривень буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • ⁠70 млн гривень — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • 50 млн гривень — на діяльність Головного управління розвідки.

  Нагадаємо, 10 червня Рада ухвалила зміни до бюджету на 2,29 трлн гривень, але без збільшення грошового забезпечення військовим. Ключова зміна — збільшення фінансування сектору безпеки та оборони на 1,56 трлн гривень.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що військові вже за червень мають отримати підвищені виплати. Вони становитимуть мінімум 30 тисяч гривень для тилових посад та у середньому 300 тисяч гривень для піхотинців, які воюють на першій лінії.

Джерело

Новости Украины