
Влада Білорусі поки що не відреагувала на вимогу України вимкнути ретранслятори, які війська РФ використовують для коригування ударів по території нашої країни.
Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю «1+1», передає Укрінформ.
Відповідаючи на запитання, чи є вже реакція на вимогу вимкнути ретранслятори, він сказав: «У мене немає ніякої реакції».
За словами Президента, перш ніж виголосити цю вимогу публічно, Київ надсилав у Мінськ відповідні непублічні сигнали.
«Я це пояснюю через нашу розвідку і Службу безпеки тощо. На різних рівнях у нас є контакт. Я пояснював йому (Олександру Лукашенку – ред.): «Демонстрація конкретних кроків». Крок номер один: ніякої технічної підтримки. Пряма підтримка ретранслятора — вимкніть це, зняти і показати нам, що це знято. І ми закінчили це питання. Оскільки це передавалось їм неодноразово, ми перейшли в стадію публічного сигналу. Це говорить про те, що якщо він не зніме (ретранслятори — ред) — ми знімемо. Все, що відбудеться за тиждень. Або вони, або ми», — розповів Зеленський.
Як повідомляв Укрінформ, 19 червня Зеленський дав Білорусі тиждень, щоб демонтувати ретранслятори сигналів для російських безпілотників, розміщені на кордоні.
Фото Укрінформу можна купити тут
