За інформацією: Суспільне Вінниця.

У Флориному зустріли Олександра Яблочного. Віталій Драган, Facebook
У громадах Вінниччини 23 червня зустріли двох військовослужбовців, які повернулися додому після російського полону — Олександра Задоєнка та Олександра Яблочного.
У селі Вахнівка Турбівської громади жителі зустріли Олександра Задоєнка. Про це на Facebook-сторінці повідомив селищний голова Ігор Соць.
Олександр Задоєнко став на захист України на початку повномасштабного вторгнення. Він служив бойовим медиком 3 механізованого взводу 3 механізованої роти 2 механізованого батальйону 110 окремої механізованої бригади.
Як повідомив селищний голова, під час служби на Донецькому напрямку в районі Покровська військовий рятував поранених побратимів під обстрілами. З 18 квітня 2022 року Олександр перебував у російському полоні. 15 травня 2026 його звільнили.
23 червня після реінтеграційних заходів боєць повернувся у Вахнівку, де його зустрічали з українськими прапорами та квітами.

У Флориному зустріли Олександра Яблочного. Віталій Драган, Facebook
Також у селі Флорине Бершадської громади зустріли звільненого з полону військовослужбовця Олександра Яблочного. Про це повідомив на Facebook-сторінці міський голова Бершаді Віталій Драган.
Олександр Яблочний є уродженцем села Жакчик Голованівського району Кіровоградської області. У 2022 році він долучився до Сил оборони України, а 12 грудня 2023 року потрапив у полон під час виконання бойового завдання. З полону військового звільнили 6 березня 2026 року.

У Флориному зустріли Олександра Яблочного. Віталій Драган, Facebook
Після лікування та реабілітації Олександр повернувся в Україну. Надалі він планує проживати у Бершадській громаді поруч із донькою, яка мешкає у селі Флорине.
За повідомленням міського голови, жителі села, рідні та знайомі зустріли захисника з державними прапорами та словами подяки.
